فروشگاه موبایل آواهمراه

فروشگاه آواهمراه از سال 93 در زمینه ی فروش موبایل و تجهیزات جانبی شرکت های معتبری چون اپل ، سامسونگ ، شیائومی ، هواوی و … فعالیت دارد. این مرکز در راستای مشتری مداری و با هدف توسعه ی شبکه ی فروش خود، و جهت حل مشکلات خریدهای سنتی و فیزیکی، فعالیت تجارت الکترونیکی را نیز در دستور کار خود قرار داد و در همین راستا اقدام به راه اندازی فروشگاه آنلاین خود نموده است.

مسافت های طولانی، عدم امکان مقایسه گونه های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد، و از همه مهمتر کمبود وقت، سبب می شوند که امروزه خرید کردن به فعالیتی دشوار و وقت گیر تبدیل گردد.

این مجموعه همراه تیم تخصصی از کارشناسان فروش و تعمیر کاران حرفه ای صنعت موبایل با تجهیزات تخصصی و مهندسین نرم افزار کاربلد هرگونه خدمات مورد نیاز مشتریان عزیز را با افتخار ارائه می نماید.

فروشگاه آوا همراه واقع در محل دائمی خود در شهر تبریز ( چهارراه شریعتی ) خدمات فروش بصورت حضوری در فروشگاه را ارائه می نماید. مشتریان عزیز که ساکن تبریز و استان آذربایجان شرقی می باشند می توانند بصورت حضور فیزیکی در فروشگاه آواهمراه از خدمات مجموعه بهره مند شوند.

 

با تلاش تیم متخصص سایت و یاری خداوند توانستم یکی از برترین فروشگاه های آنلاین موبایل کشور را راه اندازی کنم، همه تلاش تیم ما خدمات رسانی باکیفیت می باشد.

رضایت مشتریان ، سرمایه ماست …

رضايت مشتري اولويت ماست و ما خود را در قبال وي مسئول و پاسخگو مي دانيم.

بر ثبات كيفيت محصول تاكيد مي ورزيم.

كاركنان با ارزشترين سرمايه شركت بوده و مشاركت آنها در تهيه و اجرا برنامه ها اهميت دارد.